Nereden alınmış olursa olsun, cep telefonlarınızın bakım ve onarımı deneyimli uzman ekipler tarafından son teknoloji ile yapılır. Hangi distribütör ya da hangi bayiden alınmış olursa olsun cep telefonunuzu MESKEN Elektronik Teknik Servislerine güvenle emanet edebilirsiniz.

GSM sistemi, kullanıcılarına maksimum güvenlik önlemleri ile hareket halindeyken görüşme imkanı veren bir sistemdir. Bu mobil haberleşmenin olabilmesi için, kullanıcıların küçük bir radyo alıcı/vericisine ihtiyacı doğmuştur.

Gelişen entegre devre teknolojisi ile birlikte, GSM aboneleri için gerekli olan, küçük ve pratik mobil cihazları üretmek mümkün olmuştur. Fakat üretilen bu minik cihazlar, teknolojisi ve yetenekleri itibari ile klasik elektronik cihazlardan çok farklıdır. Bu teknoloji, ülkemize doğrudan hazır ürün ve hizmetler almak suretiyle girmiştir. Beraberinde de teknik servis anlamında, satış sonrası hizmetler ihtiyacını getirmiştir.

Cep telefonu tamiri hassas ve dikkat isteyen bir iştir. Cihazların küçük olması ve yapıları gereği, cep telefonlarına belli bir sayının üzerinde müdahale etmek çok zordur. Aynı işlemi en fazla birkaç kez yapabilme imkânına sahibiz. O yüzden cep telefonu tamirinde dikkat, bilgi ve beceri çok önemlidir

Sağlıklı bir lehimleme yapmak için; uygun ekipman, malzeme ve dikkatli işçilik yapmak gerekir.